O nas

0 +

Lat doświadczenia

Solidność, profesjonalizm, odpowiedzialność

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych. Naszym celem jest dostarczanie przyjaznych dla środowiska i w pełni bezpiecznych rozwiązań zapewniających niezależność energetyczną oraz zmniejszenie kosztów energii. Stawiamy przede wszystkim na jakość i solidność świadczonych przez nas usług.

Doświadczeni pracownicy

Nasi pracownicy to starannie dobrany zespół najwyższej klasy specjalistów z odpowiednim doświadczeniem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Działamy w oparciu o najnowsze technologie, dlatego też nasi instalatorzy stale podnoszą kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach organizowanych m.in. przez najlepszych producentów sprzętu, który zapewniamy naszym klientom.

Oferujemy wysokiej jakości mikroinstalacje fotowoltaiczne dla domów oraz instalacje PV dla firm. Obsługę klienta rozpoczynamy od bezpłatnego audytu energetycznego, doboru właściwej instalacji, dostawy zespołu komponentów, montażu paneli, aż po uruchomienie i serwisowanie pełnego systemu.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania inwestycji w fotowoltaikę z programów rządowych, a także skorzystaniu z ulgi termomodernizacyjnej.

Oferujemy również możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznej nisko-oprocentowanym kredytem na Odnawialne Źródła Energii, a wyjątkową korzyścią dla przedsiębiorców jest sfinansowanie inwestycji za pomocą leasingu, którego ratę można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

 

Jesteśmy partnerem strategicznym rodzinnej firmy Bruk-Bet Solar z ponad 36-letnim doświadczeniem i wyłącznie polskim kapitałem.

Udzielamy 10-letniej gwarancji na całość usługi, bezpłatny serwis oraz monitoring instalacji.

Gwarantujemy realizację zamówień do 3 tygodni od momentu zawarcia umowy.

Wykonujemy instalacje w niższych, konkurencyjnych cenach, nie oszczędzając na jakości wykonywanych usług.

Nasze realizacje